Galatasaray için flaş transfer iddiası!

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol programında transfer piyasasını sarsacak çarpıcı bir açıklamada bulunarak 'Devre arasında Alexander Sörloth'un Galatasaray'a geleceğini' iddia etti.

Galatasaray için flaş transfer iddiası!

Gösterdiği olağanüstü performans ile Trabzonspor'dan rekor bir ücrete Alman ekibi Leipzig'e transferi gerçekleşen Alexander Sörloth Bundesliga'da beklentilerin altından kaldı. Bir türlü istenen seviyeye çıkamayan Sörloth Almanya'da gündem oldu.Transferin en çok konuşulan ismi olan Trabzonspor'da gol krallığı yaşayan 24 yaşındaki Norveçli gol makinesi transfer gündemden düşmüyor. Almanya'da yılın en kötü transferleri arasında gösterilen Sörloth için transfer iddiaları bir türlü bitmek bilmiyor bu kez ise genç golcü için Galatasaray iddiası ortaya atıldı.

GALATASARAY İDDİASI

Sarı-kırmızılılarda flaş iddia. Rasim Ozan Kütahyalı, Trabzonspor'dan RB Leipzig'e transfer olan Alexander Sörloth'ün devre arasında Galatasaray'a gelerek tekrar Türkiye'ye döneceğini iddia etti ve bu iddiasını da Galatasaray içinden etkili kaynaklardan aldığını ifade etti.

Kaynak: Mynetspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER