Galatasaray'ın Mohanad Ali teklifini açıkladılar

Galatasaray'ın Mohanad Ali teklifini açıkladılar

18 yaşındaki Iraklı santrfor Mohanad Ali, devre arasında Galatasaray'ın transfer gündemine gelmişti. Golcü futbolcunun formasını giydiği Al-Shorta kulübünün ikinci başkanı Wahab Al-Taei, son yaptığı açıklamadaSarı Kırmızılılar'dan teklif aldıklarını doğruladı.

Irak ekiplerinden Al-Shorta formasını giyen 18 yaşındaki golcü futbolcu Mohanad Ali, devre arasında Galatasaray'ın gündemine gelmiş ancak transfer o dönemde gerçekleşmemişti.

Konuyla ilgili Dijlah TV'ye açıklamalarda bulunan Al-Shorta İkinci Başkanı Wahab Al-Taei, Mohanad Ali için Sarı Kırmızılı kulüpten teklif aldıklarını doğrularken şunları kaydetti:

"Galatasaray gibi Manchester United, Juventus ve Benfica Mohanad Ali için teklifte bulundu. Ancak kendisi, ailevi sebeplerden ötürü Al-Ain'e gitmek istediği için bunları reddetti. Onu Avrupa'ya gitmesi için ikna etmeye çalışıyoruz."

Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al-Ain, sözleşmesi önümüzdeki yaz sona erecek olan genç santrforu transfer ettiği takdirde herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek.

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER