banner197

Galatasaray, Melo için kolları sıvadı

Geçtiğimiz sezon Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılarak transferin son gününde İnter'e giden Felipe Melo'nun yeniden Sarı-Kırmızılı formayı giyebilmesi için çalışmalar sürüyor.

Galatasaray, Melo için kolları sıvadı

İtalya'da menajeri ve kendisi ile yapılan görüşmelerden olumlu yanıt alan Galatasaray yönetimi, Brezilyalı futbolcu için kolları sıvadı. Yönetim bayramdan sonra İtalya'ya giderek hem Melo hem de İnter'le son görüşmeleri yapacak ve Brezilyalı oyuncuyu yeniden Galatasaray'a kazandıracak.

Galatasaray Yönetimi, Melo takımdan ayrılırken, takım arkadaşlarının "huzurumuzu bozuyor" şikayetlerini dikkate almış ve İnter'e gidişine izin vermişti. Ancak Melo'nun yeniden Galatasaray'a dönecek olması Sarı-Kırmızılı futbolcuları yeniden gündeme getirdi. Bilindiği gibi başta Sneijder olmak üzere takım kaptanları Galatasaray Yönetimi'ne Melo'yu şikayet etmişti.

Sarı-kırmızılı oyuncuların da onayı alınacak
Yönetim futbolcularla tek tek görüşerek Melo'nun geri dönüşü için nabız yoklayacak. Ancak Melo'nun ayrıldıktan sonra orta sahadaki eksikliğin bir türlü doldurulamaması nedeniyle yönetimin Brezilyalı oyuncunun transferini bir an önce bitireceği ifade edildi. G.Saray bayramdan sonra İtalya'ya giderek işi bitirecek. 


TAKVİM

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 06:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER