banner197

Galatasaraya Piyango Vurdu

Galatasarayın Intere kiraladığı Tellesin menejeri italyan ekibinin sene sonunda yıldız futbolcunun tabusunu alacağını iddia etti

Galatasaraya Piyango Vurdu

Galatasaray'dan satın alma opsiyonuyla birlikte Inter'in yolunu tutan Alex Telles'in menejeri Fernando Otto, italyan ekininin Tellesden son derece memnun olduğunu ve sene sonunda kesinlikle bonservisini alacağını iddia etti.
Hatta italyadan gelen haberlerde italyan kulübünün temmuz ayına kadar olan satın alma opsiyonu için okadar beklemeyeceği, ocak transfer döneminde görüşüp sarı kırmızılılardan 8,5 milyon € değer için indirim isteyeceği bildirildi.
UEFA Finansal Fair-Play'den dolayı sıkıntılı olan Galatasaray ise bu duruma oldukça sıcak baktığı ve transferin 7 milyon € gibi bir rakama bitebileceği kayt edildi.


Ayrıca marca gazetesi formu son günlerde artan Alex Telles'i, Agüero ve Alexis Sanchez gibi yıldızlarla aynı kadroda gösterdi.
Alex Telles Inter'deki başarılı performansının karşılığını haftanın 11'ine seçilerek aldı. Marca gazetesi tarafından yapılan Avrupa'da haftanın en iyi Amerikalı futbolcuları sıralamasında Telles en iyi isimler arasına adını yazdırdı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER