Gitmek istiyor

Galatasaray'ın genç yıldızı Sinan Gümüş, forma şansı bulamadığı gerekçesiyle gitmek istiyor. Bu karara İgor Tudor'un da onay vermesi bekleniyor.

Gitmek istiyor

Galatasaray'da yeterli şansı bulamayan Sinan Gümüş ayrılmak istiyor. Genç futbolcu, Igor Tudor göreve geldikten sonra sadece 24 dakika şans bulurken sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmeyi düşünüyor.

Devre arasında Galatasaray, Mehmet Ekici'nin transfer görüşmeleri sırasında Trabzonspor'un, "Mehmet Ekici'ye karşılık Sinan Gümüş'ü isteriz" teklifini Sinan Gümüş'teki potansiyel nedeniyle reddetmişti. Ancak aradan geçen zaman hem Galatasaray'ı hem de Sinam Gümüş'ü hayal kırıklığına uğrattı.


Teknik direktör İgor Tudor sonrası ise mennuniyetsizlik adeta tavan yaptı. Hırvat çalıştırıcının bugüne kadar 8 haftada sadece 24 dakika süre verdiği 23 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmek düşüncesinde olduğu  kaydedildi. Sinan'ın konuyla ilgili yakın çevresine, "Şans bulamıyorum. Yeni sezonda oynayabileceğim bir yere gitmekistiyorum" dediği öğrenildi.

Jan Olde Riekerink döneminde de yine şans bulamamaktan şikayetçi olan Sinan'ın huzursuzluğunun son günlerde tavan yaptığı belirlendi. Özel hayatı özensiz bulunan Sinan Gümüş'ün ayrılma isteğine Igor Tudor'un olumlu yaklaşması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER