Görüşmelere başlandı!

G.Saray, Donk’a resmen talip oldu. Kasımpaşa, tecrübeli ön liberoya karşılık 1.5 milyon euro ve bir futbolcu istedi. Cimbom ise 1 milyon euro + Umut, Koray ve Tarık’tan birini önerdi.

Görüşmelere başlandı!

Galatasaray’da devre arası yapılacak transferler için liste iyice şekillenirken, ilk ciddi hamle dün yapıldı. Sarı-kırmızılı kulüp, Süper Lig’in en başarılı ön liberolarından biri olan Ryan Donk’u Kasımpaşa’dan resmen istedi. Donk için teknik direktör Mustafa Denizli’nin bizzat devreye girdiği ve milli takımı çalıştırdığı dönemde öğrencisi olan Rıza Çalımbay’a”Donk’a ihtiyacımız var. Bu transfere onay vermeni bilhassa rica ediyorum” dediği belirtildi.


Galatasaray, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ryan Donk için 1 milyon euro para ile Umut Bulut, Tarık Çamdal ve Koray Günter’den birini önerdi. Kasımpaşa ise 29 yaşındaki Donk’a karşılık 1.5 milyon euro ve bir futbolcu istedi. Görüşmeler sürerken, transferin gerçekleşmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Diğer yandan Galatasaray sağ bek arayışında yeni bir ismi daha gündemine aldı. Bu sezon Chelsea’de formsuzluğuyla eleştirilen, hatta Mourinho’nun kovulmasının nedenlerinden biri olarak gösterilen İvanovic, Mustafa Denizli’nin ilgi alanına girdi. Denizli, 31 yaşındaki Sırp oyuncuya savaşçı yapısı ve tecrübesi nedeniyle sıcak bakıyor. Cimbom, sözleşmesi Mayıs 2016’da sona erecek olan yıldız oyuncu için temaslara başladı. (Fotomaç) 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER