banner197

G.Saray’dan ''Sosyal'' Devrim!

Sarı-Kırmızılılar, Twitter ve Instagram gibi iletişim kanallarıyla Obama’nın da kaldığı otelin reklamını yapıp para ödemiyor.

G.Saray’dan ''Sosyal'' Devrim!

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya kampıyla sürdüren Galatasaray, devrim niteliğinde bir projeye imza attı. Dünya liderlerinin buluştuğu Antalya’daki G20 zirvesinin merkez oteli olan ve ABD Başkanı Obama’yı ağırlayan Regnum Carya Golf & Spa Resort Galatasaray’a kamp çalışmalarında ev sahipliği yapıyor. Sarı-Kırmızılı kulüp, 6 günlük hazırlıkları boyunca hiçbir ücret ödemeden Antalya’nın en lüks ve pahalı otelinde konaklıyor. Anlaşma gereği, Galatasaray’ın internet sitesinde, GS TV’de, kulübün Twitter, Instagram, Facebook’taki sosyal medya hesaplarında kamp süresince otelin ismi geçirilecek, tesise ait tanıtım paylaşımları yapılacak. Antrenman sahasının çevresinde yerleştirilen reklamlarla da Regnum Carya Golf & Spa Resort’un isminin görüntülerde yer alması sağlanacak.

''500 bin TL kasadan çıkmayacak!''


Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla bu alanda diğer kulüplerin açık ara önünde yer alan Galatasaray, devrim niteliğindeki projeyle 26 futbolcuya ek olarak, teknik heyetinden, doktoruna, masöründen malzemecisine kadar toplam 55 kişi için ödemesi gereken 500 bin TL’lik bedeli kasasından çıkarmayacak. Sarı-Kırmızılı yönetim konuyla ilgili, “Galatasaray’ın çalıştığı tüm markalar kendi sektörlerinin lider kuruluşları. Regnum Carya Golf & Spa Resort da sektörünün en büyüklerinin başında geliyor. Galatasaray da elindeki iletişim kaynaklarıyla sponsorlarına destek veriyor” dedi.

Cumhuriyet
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 02:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER