Hamza Hocaya Sansür!

Hamza Hamzaoğlu'nun Florya'dan ayrılırken yaptığı açıklamalar GS TV'den naklen yayımlanmadı.

Hamza Hocaya Sansür!

Galatasaray'ın eski hocası Hamza Hamzaoğlu'nun Florya'dan ayrılırken yaptığı açıklamalar GS TV'den naklen yayımlanmadı, 22.00'deki haber bülteninde ekranlara getirildi.

HİÇBİR GÖRÜNTÜ PAYLAŞILMADI

Hamzaoğlu, futbolculara veda etmek için tesislerdeki soyunma odasına girmedi, ana binaya yakın bölümde bir bölümüyle görüştü. Hamzaoğlu'nun başkan Özbek ve yöneticilerle yaptığı görüşmeden görüntü, fotoğraf paylaşılmadı.

OYUNCULAR MESAJ YAYINLANMADI

Galatasaraylı hiçbir oyuncunun, sosyal medyadan Hamzaoğlu'nun gidişiyle ilgili mesaj yayınlamaması dikkat çekti.

"BİZDEN YANA HATA OLDUYSA AFFEDİN"

Dün akşam Florya Metin Oktay Tesislerinde personel ve yönetimle vedalaşan Hamzaoğlu, yaptığı açıklamada "Bizim için önemli ve üzücü bir gün. Bu işin içinde bunlar var, bunu kabullenmiş durumdayız. Bir sene önce de kapıdan girdiğimizde çok farklı hedeflerimiz vardı. Şükürler olsun, kısa vadeli hedeflerimizi gerçekleştirdik. Bugün geldiğimiz nokta ayrılmayı gerektirdi. İçeride herkesle helalleştik, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Uzun vadeli hedeflerimiz kaldı, umarım başka bir zaman bunları da gerçekleştiririz. Sizlerle de bir sene boyunca iyi, kötü anılarımız oldu. Bizden yana bir hata olduysa affedin, bizden yana da hakkımız helal olsun" dedi.


"İNŞALLAH BUNDAN SONRA GELECEK HOCA BAŞARILARA YOL AÇACAKTIR"

Ayrılık süreciyle ilgili bir soruya ise tecrübeli teknik direktör, "Yönetim kurulu böyle bir karar aldı. Başkan Dursun Özbek bana iletti. Ben de saygı duydum. Gerekçelere girmek istemiyorum. Yönetim kurulu oturup bir karar aldıysa benim için bu doğrudur, ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum, bize güvendiler. İnşallah bundan sonra gelecek yeni hoca ile takım başarılara yol alacaktır. Kırgınlığım yok. Bizim yapacaklarımız buraya kadar. Bugüne kadar yaşadıklarımız için şükürler olsun. Bugün itibarıyla alacaklarımızı ödeyecekler. Allah razı olsun hepsinden. Bundan sonra hem yönetimimize hem takımımıza başarılar diliyorum. Bir senedir burada bir aile ortamı oluşturmuştuk. Zaman zaman birbirimize kızdık, sevindik. Kupalara baş koyduk. Başarılar sadece birkaç kişinin emeğiyle olmaz. Ben hepsine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"DOĞRU VE BAŞARILI İŞLER YAPTIK"

Başkandan davet geldiğinde görevine son verileceğini konusunu son seçenek olarak düşündüğünü belirterek, "Bunlar olağan şeyler. Hayırlısı, kimseye kızgınlığım, kırgınlığım yok. Ayrılışlar her zaman hüzünlüdür. Allah'a şükürler olsun gönlümüz rahat. Biz kulübümüz için doğru olanları yapmaya çalıştık. Belki hatalar yaptık ama kulübümüze kasıtlı zarar vermedik. İzlediğimiz yol itibarıyla doğru ve başarılı işler yaptık. Belki kendimizi çok fazla ifade etmedik ama geriye dönüp baktığımızda üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARLAR HER ZAMAN TAKIMLARINI DESTEKLESİNLER"

Taraftarlara da mesaj gönderen Hamzaoğlu, "Bizi çok destekleyenler olduğunu biliyorum. Ama bizi değil, Galatasaray'ı desteklemek en önemlisi. Onlardan ricam, taraftarlık sadece iyi günde olmaz, kötü günde de takımını, yönetimini, hocasını desteklesinler. Başarılı da olsa, kötü de oynasa desteklesinler. Haklarını helal etsinler. Hepsine teşekkür ediyorum" sözlerini sarf etti.

Hamzaoğlu, gelecekle ilgili şu an hiçbir şey düşünmediğini ve biraz dinlenmek istediğini sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER