Hasan Şaş'ın yerine kim gelecek? Fatih Terim'den sürpriz...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da Hasan Şaş'ın istifasının ardından Ümit Davala'nın da istifa etmesi an meselesi olduğu iddia ediliyor. Sarı Kırmızılı takımda bu iki ismin yerine kimin geleceği ise büyük merak konusu...

Hasan Şaş'ın yerine kim gelecek? Fatih Terim'den sürpriz...

Süper Lig ekibi Galatasaray'da Hasan Şaş'ın istifası gündemde bomba etkisi yarattı. Hasan Şaş dün gerçekleştirilen antrenmana katılmadı ve ardından Sarı Kırmızılı takımdan ayrıldığını açıkladı.

Hasan Şaş'ın ardından 66 yaşındaki teknik direktör Fatih Terim'in bir diğer yardımcısı Ümit Davala'nın da gün içinde istifasını açıklaması beklendiği ifade ediliyor. Ümit Davala dönemi de Galatasaray'da resmen bitecek.

Sarı Kırmızılı kulüpte Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın yerine kimin geleceği ise büyük merak konusu. Deneyimli çalıştırıcı Terim'in bunu daha önce planladığı ve bazı adaylar düşündüğü iddia edildi.

Galatasaray'da sözleşmesi sona eren Selçuk İnan yeni sezonda teknik direktör Fatih Terim'in yardımcısı olacağı öne sürülüyor.

Selçuk İnan dışında Albert Riera ve Johan Elmander ismi geçen yardımcılar arasında.

Bu arada Hasan Şaş'ın yoluna teknik direktör olarak devam etmesi beklendiği ifade ediliyor.

Öte yandan Levent Şahin'in ise teknik kadroda olmaya devam edecek. Hasan Şaş yeni sezona kadar dinlenerek önümüzdeki sezon için gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER