banner197

İstediğimizi Gerçekleştiremedik

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Transferde düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. Bu dönemin sonuna kadar gerçekleştirebilir miyiz, bilmiyorum." dedi.

İstediğimizi Gerçekleştiremedik

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Akhisar ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Denizli, 2. yarıdaki oyunu beğendiğini kaydederken, "Özellikle 2. yarıda daha baskılı, aktif bir oyun ortaya koymamız, bizim için olumlu bir puan. Akhisar ilk yarının en başarılı takımlarından bir tanesi. Neredeyse, soğuğa, bu zemine rağmen keyifli bir maç oldu diyebiliriz. İkinci yarıdaki performanstan memnunum" ifadelerini kullandı.

"LINNES'TEN OLDUKÇA İSTİFADE EDECEĞİZ"


Linnes'in yabancılık çekmediğini söyleyen tecrübeli hoca, "Linnes'i kendi pozisyonundan biraz farklı kullandım. Linnes 45-50 gündür ilk kez 90 dakika tamamladı. Buna rağmen fizik olarak bir eksiklik hissettirmedi. Ondan oldukça istifade edeceğiz. Farklı bölgelerde aynı çizgiyi yakalayabilecek bir oyuncu. İlk maçı olmasına rağmen bir yabancılık hissetmedi" dedi.

"HENÜZ TRANSFERDE DÜŞÜNDÜKLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİREMEDİK"

UEFA'dan ceza gelme ihtimali ve transfer çalışmaları ile ilgili görüşleri sorulan antrenör, "Daha düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. Bu dönemin sonuna kadar gerçekleştirebilir miyiz, bilemiyorum. Biz yolumuza her türlü devam edeceğiz, şartlar ne olursa olsun devam edeceğiz. Bu teknik değil, idari bir konu" cevabını verdi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER