Kaderini değiştiren ikili; Feghouli & Belhanda!

Galatasaray'da ne Feghouli ne de Belhanda bir yere gidecek. Galatasaray'ın yaz dönemindeki planlamasına göre, son dönemdeki performansıyla beğeni toplayan Feghouli ile yine ikinci yarıyla beraber takımı ayakta tutan isimlerin başında gelen Belhanda kesinlikle satılmayacak.

Kaderini değiştiren ikili; Feghouli & Belhanda!

Teknik direktör Fatih Terim'in her iki oyuncunun son dönemdeki özverisinden ve saha içinde sorumluluk almasından dolayı çok memnun olduğu belirtildi. Daha birkaç ay önce yaz dönemindeki satılmaları ve yeni yapılacak takviyeler için kaynak oluşturmaları düşünülen Feghouli ve Belhanda ile ilgili planların değiştiği bildirildi.


İstemediler


Her iki futbolcunun da Suudi Arabistan başta olmak üzere Arap yarımadasından gelen cazip tekliflere karşın Galatasaray'da oynamayı ve İstanbul'da yaşamayı ilk seçenek olarak değerlendirdikleri, Avrupa'ya geri dönme fikrine ise sıcak bakmadıkları bildirildi. Böylece Feghouli ve Belhanda konusundaki belirsizlik ortadan kalkarken, ligin kalan 8 haftasında bu durumun her iki futbolcunun performansına olumlu yansıyacağı düşünülüyor.


Kaynak:Milliyet 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER