Kerem Aktürkoğlu ilk kez Marcao ile ilgili konuştu!

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu, sezon başında Marcao'yla yaşamış olduğu olay hakkında konuştu.

Kerem Aktürkoğlu ilk kez Marcao ile ilgili konuştu!

 Kerem Aktürkoğlu Galatasaray Dergisi'ne verdiği röportajda açıklamalar yaptı.

Genç oyuncu çocukluğundan beri Galatasaray'ı tuttuğunu dile getirerek "Çok büyük sempatim vardı ama bu kararı ailemle konuşarak aldım. Galatasaray'da daha çok şans bulabileceğimi de düşündüm." dedi. Ayrıca Fatih Terim'inde kendisi ve ailesiyle iletişim kurduğunu da belirterek "21 yaşındaydım ama iletişimi ailemle yapmaları bana verdikleri değeri gösterdi. Süper Lig'de çok kulüple görüştüm, daha fazla para veren kulüpler de oldu ama kariyerim için Galatasaray'ı seçtim." diye konuştu.

Kerem Aktürkoğlu takımın kötü gidişatından dolayı futbolcular olarak büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade ederek şunların söyledi,  "Galatasaraylı olan herkes bu durumdan şikayetçi, özellikle de biz futbolcular. Elbette bunu değiştirmek, konumumuzu daha farklı yere getirebilmek için çalışıyoruz ve sahaya çıkıyoruz. Şanssızlık da peşimizi hiç bırakmadı. Avrupa'da çok güzel maçlar çıkartıp, ligde puanlar kaybettik. Bunlar bizi çok düşürdü. Ancak profesyonel futbolcuysan bunlar bahane olamaz. Bu gidişatı sadece biz durdurabiliriz."

Kerem,  Marcao ile yaşamış olduğu olay hakkında ise, "Marcao ile yaşananlar gerçekten zor bir andı. O konuyla ilgili hiç konuşmadım, çok da konuşmak istemiyorum ama aşmak zorundaydım ve aştım. Geleceğime baktım. Başka hiçbir şey düşünmedim." ifadesini kullandı.

KAYNAK: NTV SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER