Kümeye oynayan yıldızlar Galatasaray'a

Transfer için yoğun arayışta olan Galatasaray'ın gündemine bu kez takımlarında küme düşmemek için çaba sarfeden Aleesami ve Maximin geldi.

Kümeye oynayan yıldızlar Galatasaray'a
Galatasaray batan gemilerin mallarının peşinde...
Bir süredir İtalya ve Fransa'da futbolcu kovalayan Cenk Ergün, Serie A'dan düşen Palermo'nun Norveçli sol beki Haitam Aleesami ile Fransa Ligi'nde düşmemek için çırpınan Bastia'nın sağ açığı Allan Saint- Maximin için bilgi topladığı bildirildi. 25 yaşındaki Norveçli sol bekin menajerinin transfere 'okey' verdiği belirtilirken 20 yaşındaki Fransız yıldız adayının menajeri Marco Kırdemir'den de olumlu mesaj geldi. Kırdemir, Bastia küme düşerse oyuncunun mutlaka ayrılmak istediğini, Galatasaray'a da sıcak baktığını ifade etti.

TUDOR DA DEVREDE
Galatasaray'da kendisini ispat etmek isteyen İgor Tudor da takımın güçlendirilmesi için kolları sıvadı. Hırvat hocanın, Tudor'un kişisel ilişkilerini kullanarak Chelsea, Real Madrid ve Juventus'un genç yıldız adaylarını sarı-kırmızılı ekibe kazandırmak için çalıştığı ifade edildi. Galatasaray, Tudor sayesinde yaşlı kadrosunu gençleştirecek.

{Fotomaç}
 
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER