Menajer Davaları Peş Peşe !

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek'in Belhanda, Feghouli ve Bruma transferlerinde menajerlik ücretlerini buhar ettiği ortaya çıktı.

Menajer Davaları Peş Peşe !
Dursun Özbek yönetiminde yapılan transferlerde sık sık boy gösteren menajer Ahmet Bulut'un Galatasaray'ı icraya verdiği ortaya çıktı.

Feghouli, Belhanda ve Bruma transferlerini gerçekleştiren Ahmet Bulut'un bu üç yıldızdan dolayı Galatasaray'dan alacağının olmadığı, ünlü menajer Bulut'un Hakan Balta, Ahmet Çalık ve Cenk Gönen'den birikmiş olan 1,7 milyon Euro'luk bir ödeme alması gerektiği belirtildi.

Daha önce Batur Altıparmak'ın icraya verdiği Galatasaray'ın Ahmet Bulut'a en kısa süre içerisinde bu parayı tedarik edeceği belirtilirken, menajerlerin 'Bunlar hep 2014'ten kalan alacaklar. Eğer mahkemeye gitmezsek 5 yıl dolduğu takdirde alacaklarımız düşecek, güncellenmeyen dosyalar rafa kalkacak' ifadelerini kullandıkları öğrenildi.

DURSUN ÖZBEK YÖNETİMİ AHMET BULUT'A YETKİ BELGESİ VERMEMİŞ

Yaz ayında Bruma'nın Leipzig'e satılmasında aracı olan, Feghouli transferinde West Ham ayağını, Belhanda'da ise Kiev'li yöneticileri ikna eden Ahmet Bulut'un bu üç transferde bir anda geri plana itildiği ve Dursun Özbek'in ani bir manevrayla Ahmet Bulut'a yetki belgesini vermediği öğrenildi.
.
Dursun Özbek yönetiminin Bruma, Feghouli ve Belhanda transferlerini kendileri bitirdiği ortaya çıkarken, aradaki menajerlik ücretlerinin konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması kafalarda soru işareti bıraktı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER