Menajeri açıkladı! Belhanda'nın yeni takımı...

Faslı futbolcu Younes Belhanda'nın Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray'daki geleceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan FIFA menajeri Fatih İlek, "Al Duhail ve Al Rayyan kulüplerinin Belhanda'ya büyük bir ilgisi var. Bu iki kulüpten bir tanesi şu anda İstanbul'da. Bu iş 2 gün içerisinde sonuçlanacaktır" ifadelerini kullandı.

Menajeri açıkladı! Belhanda'nın yeni takımı...

Süper Lig ekipleirnden Galatasaray forması giyen Faslı futbolcu Younes Belhanda'nın Sarı Kırmızılı takımdaki geleceği belirsizliğini sürdürüyor.

FIFA menajeri Fatih İpek, Faslı yıldızın Galatasaray'daki geleceğine ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

Radyospor'da konuşan Fatih İlek şu ifadeleri kullandı;

"Şu an Belhanda için resmi bir teklif yok ancak son aşamaya geldik. Katarlılar şu anda İstanbul'da ve teklifin son halini hazırlıyorlar. Birkaç gün içerisinde resmi teklif gelecek. Birlikte hareket edebilirsek Belhanda'yı oraya götüreceğiz. Kulüpler şu anda yüksek maaliyetli oyuncuları elden çıkarmak istiyor. Şu anda transferde son düzlüğe girdik. Teklif öncelikle kulübe ulaşmalı" 

Fatih İlek, Belhanda için 1 Katar kulübünün şu anda İstanbul'da olduğunu söylerken, "Teklif kulübe ulaştıktan sonra kulüplerin isimlerini açıklayacağım. Al Duhail ve Al Rayyan kulüplerinin Belhanda'ya büyük bir ilgisi var. Bu iki kulüpten bir tanesi şu anda İstanbul'da. Bu iş 2 gün içerisinde sonuçlanacaktır" şeklinde konuştu.

Galatasaray'ın yaklaşık olarak 5 milyon Euro'luk bir beklentisi olduğunu belirten İlek şu ifadelerle açıklamalarını sonlandırdı;

"O yaştaki her furbolcunun yapacağı son bir sözleşmesi vardır. Burada oyuncu tercihini akıldan yana kullanacaktır. İstanbul'dan ayrılmak kimse istemez ancak şartlar oluştuktan sonra bu gerçekleşecektir. Burada önemli olan Galatasaray'ı ikna etmek. Galatasaray'ın 5 milyon Euro'ya yakın bir beklentisi var. Galatasaray'ın burada bir yatırımı söz konusu. Belli bir beklenti olması çok doğal. Galatasaray'ın kabul edeceği bir teklif çıkartmaya çalışıyorum. Galatasaray'ın hayır diyemeyeceği bir teklif olacak" 

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER