Morutan suskunluğunu bozdu!

Galatasaray'ın Rumen oyuncusu Morutan, Ajansspor'a konuştu.

Morutan suskunluğunu bozdu!

Galatasaray'ın Rumen oyuncusu Morutan, Ajansspor'a açıklamalarda bulundu.

Morutan; "Doğrusunu söylememi isterseniz sadece gazetelerde okuyordum Galatasaray ile Steau Bükreş benim hakkımda görüşüyorlar diye ama benim hiçbir bilgim yoktu. Transferden iki gün önce bana söylendi Galatasaray'a transfer olacaksın diye." şeklinde konuştu.

'Tecrübeli orta saha oyuncusu; 'Ben 90 dakika oynamaya her zaman hazırdım ama Fatih Hoca üzerimdeki baskı artmasın diye bana maçtan maça daha fazla dakika verdi. ilk dönemi daha kolay atlatayım diye.."  ifadesini kullandı.

Morutan, Torrent döneminde fazla oynayamamsını İspanyol teknik adama bağladı. Rumen futbolcu,  "O sorunun cevabını ben de bilmiyorum. Ben idmanda aynı şekilde çalışmaya devam ettim belki de daha da fazla çalıştım ama hoca öyle bir karar aldı sorumlusu o. Ben aynı şekilde çalışmaya devam ediyorum hiçbir zaman da bırakmadım çalışmayı." dedi.

Morutan sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Benim fikrim takım olarak Avrupa maçlarına çok iyi konsantre oluyorduk. Marsilya, Lazio, Lokomotif Moskova takımlarıyla oynadık. Bütün konsatrasyon o maçlara yöneliyordu. Herhalde ligde o kadar konsantrasyon olmuyordu. (Süper Lig'de) Tam olarak bir maç söyleyemem ama iki, üç maç oldu kaybettiğimiz... Umarım yeni sezona daha iyi başlarız ve şampiyonluğa oynarız.

Galatasaray'da kalıp şampiyonluk kazanmayı arzu ediyorum. Kim istemez? Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü. Arzum Galatasaray ile şampiyonluk yaşamak. Taraftarı çok seviyorum. Bu sonuçlara rağmen stada geliyorlar. Onları da mahçup ettik bu sene. Umarım onlara şampiyonluk hediye ederiz."

KAYNAK: AJANSSPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER