Musafa Cengiz : Yeter ki Galatasaray rekabeti onu ağlatsın.

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye flaş gönderme! Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Kasımpaşa ile oynanan ve Galatasaray'ın 3-0 kazandığı maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Musafa Cengiz : Yeter ki Galatasaray rekabeti onu ağlatsın.

Maç sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Mustafa Cengiz, çarpıcı ifadeler kullandı. Cengiz, Fenerbahçe kulübünden Aytemiz Alanyaspor maçının hakem yönetimiyle ilgili gelen sert eleştirilere çarpıcı sözlerle yanıt verdi.
İşte Cengiz'in maç sonrasında yaptığı açıklamalardan satır başları:

"Ben kötülük dilemem, gülmesini dilerim. Yeter ki Galatasaray rekabeti onu ağlatsın. Siz hem gülüyorsunuz ama tabiri caizse ağlıyorsunuz her gün çıkıp. Geçen yıl sanırım kasım ayıydı, biz Rusya'daydık, 17 kulüp adına sadece 8 takımın olduğu bir bildiri yayımlandı. Bu bildirinin baş aktörlerinden birinin hakemlerden şikayetçi olmasını ben anlayamıyorum. Biz ileriye olumlu mesajlar vermeliyiz."

"Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon, Kasımpaşa... Bizim kardeşimiz, dayımız, eniştemiz... Sadece renkler bizi ayırt ediyor, biz düşman değiliz. Tüm söylemlerimizde, toplumun deşarjı olması gereken futbolu nefret haline getirmeyelim. Biz derbide de yenebiliriz, yenilebiliriz. 6-0 yenildik, Beşiktaş şampiyon olmuş olabilir, ben yanılmış olabilirim. TFF, hepimizin federasyonu. Onu bitirerek bir yere varamayız. Siz hangi maddeye göre artırım verdiniz bunu sorduk. Hala daha yanıt alamadık. Biz sadece soru soruyoruz."

"Herkesin yaralı olduğu yerde genel bir durumdan bahsetmek zor ama sporun kardeşlik içinde yapılacağına o birliğin tesis edileceğine inanıyorum. Sadece kendimiz için değil.

Kaynak : Superhaber.tv

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER