Mustafa Cengiz yoğun bakımdan çıktı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, geçirdiği beyin ameliyatından sonra yoğun bakımdan çıktı. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Cengiz'in ilk sözleri, "Kulüpteki işler aksamasın" oldu.

Mustafa Cengiz yoğun bakımdan çıktı!

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, yoğun bakımdan çıktı. Halsizlik ve aşırı kilo kaybı şikayetleri ile hastaneye kaldırılan başkan Cengiz, yapılan tetkikler sonucunda beyin ameliyatı olmuştu.

Uzun süren bir operasyon geçiren Sarı Kırmızılı kulübün başkanını, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın yalnız bırakmadığı ifade edildi.

Yoğun bakımdan çıkan Mustafa Cengiz'in yönetici arkadaşlarına şu ifadeleri kullandığı belirtildi; "Kulüpte işleyiş aksamasın. Herkesin moralini yüksek tutun. Takımda kimse problem yaşamasın" 

Sarı Kırmızılı kulübün ikinci başkanı Albayrak ve Günay'ın ise Mustafa Cengiz'e, "Kimsenin bir sıkıntısı yok. En kısa sürede aramızda olacaksınız başkanım" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in de Başkan Cengiz ile sürekli telefonda konuşarak moral verdiği belirtildi.

Öte yandan Sarı Kırmızılı takımda futbolcuların maaş indirimi görüşmelerinin Mustafa Cengiz'in sağlık durumuna göre daha sonra devam edeceği ifade edildi.

Galatasaray yönetiminin, futbolcularının bu zorlu süreçte kulüp adına orta noktayı bulmak için yardımcı olacaklarına inandığı belirtildi.

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER