Mustafa Cengiz’den sert açıklamalar!

Mustafa Cengiz, Divan Kurulu üyesi Öner Kılıç’ın eşi Hande Kılıç’ın cenaze töreninin ardından Fatih Terim ile ilgili konuştu.

Mustafa Cengiz’den sert açıklamalar!

Ne olursa olsun Galatasaray’ın şampiyon olacağının altını çizen Cengiz, ‘’Galatasaray’a, yönetimimize ve hocamıza karşı kurulan tüm şer odaklarına karşı, Galatasaray yine şampiyon olacaktır’’ ifadelerini kullanırken ‘’Ellerinden geleni artlarına koymasınlar’’ şeklinde sert sözler sar etti.

Fatih Terim’i savunan Mustafa Cengiz, ‘’Hocamızın verdiği tepki tamamen demokratik, kimseyi hedef almayan bir tepkiydi. Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içinde boğılur, gider’’ dedi.

Kurulan tüm tuzaklara, sinsice yapılan tüm planlara rağmen şampiyonluk yürüyüşünün devam edeceğine değinen Mustafa Cengiz, ‘’ Federasyonun gerekli adımları atmasını şiddetle bekliyoruz’’ ifadesini kullandı.

‘Mayıslar Bizimdir’ sloganını hatırlatan sarı-kırmızılıların başkanı,

‘’Hakimler sadece Berlin’de yok. Ankara’da da var. İstanbul’da da var. Bir kez daha söylüyorum. Galatasaray’ın 5. Yıldıza yürüyüşünü kimse engelleyemeyecek’’ dedi.

Mustafa Cengiz ‘’Biz Galatasaray olarak duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Bariyerleri parçalaya parçalaya yolumuza devam edeceğiz’’ diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER