Omar Elabdellaoui'den sağlık durumu hakkında açıklama!

Sağlık durumuna ilişkin kulüp televizyonuna konuşan Sarı Kırmızılı futbolcu Omar Elabdellaoui, "Tedavi sürecim çok iyi gidiyor. Her şeyin iyi olacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Omar Elabdellaoui'den sağlık durumu hakkında açıklama!

Sağlık durumuna ilişkin GS TV'ye açıklamalarda bulunan Sarı Kırmızılı futbolcu Omar Elabdellaoui, "Tedavi sürecim çok iyi gidiyor. Her şeyin iyi olacağına inanıyorum." dedi.

Galatasaray forması giyen Omar'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

 "Tedavi sürecim çok iyi gidiyor. Durumum her gün daha iyiye gidiyor ve bu yüzden mutluyum. Hayatımın bu zorlu döneminde pozitif kalmaya çalışıyorum. Aldığım tıbbi desteğe ve etrafımda benimle ilgilenen insanlara güveniyorum. Onların desteğiyle gelecekte her şeyin iyi olacağına inanıyorum."

"Dürüst olmak gerekirse aldığım desteğe şükran borçluyum. Başkanımız, başkan yardımcımız, teknik direktörümüz, yardımcı antrenörlerimiz, takım arkadaşlarım, kulüp çalışanları ve tüm taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Beni birçok kez gelip ziyaret ettiler. Tüm Türk halkının desteğine minnettarım, benim durumumu her gün arayıo soran sağlık bakanına da teşekkür ederim. İnanın ne kadar minnettar ve şükran dolu olduğumu anlatırken doğru kelimeleri seçmekte zorlanıyorum. Tek söyleyebileceğim, herkese teşekkür ediyorum ve şu ana kadar olduğu gibi lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Umarım gelecekte her şey iyi olacak" 

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER