Pato"Galatasaray'a gitmek..."

Neden Olmasın!

Pato"Galatasaray'a gitmek..."

 Taraftarının gönlünü flaş hamlelerle almayı planlayan Sarı-Kırmızılı yönetim Pato için düğmeye bastı.26 yaşındaki yıldızın menaceri aracılığıyla yapılan görüşme son derece iyi geçti. Pato, “Kulüpler anlaşsın, ben Avrupa'ya Galatasaray'la dönmek isterim” yanıtını verdi.

Sezona istediği başlangıcı yapamayan, transferde geç kalan ve Grosskreutz skandalıyla taraftarını hayal kırıklığına uğratan Galatasaray, gönülleri çabuk kazanacağa benziyor.

Ocak ayını beklemeden kadrosunu güçlendirmek için yıldız isimlerle görüşmelere başlayan Aslan’ın ilk hedefi Pato’ydu. Brezilyalı yıldız, menaceri tarafından yaz başında da Sarı-Kırmızılılar’a önerilmişti. Ancak maliyeti yüksek gelmişti. Ancak hem takıma seviye atlatacak bir yıldız hem de taraftarı heyecanlandıracak bir isim almak isteyen Cim Bom, bu kapsamda ilk görüşmesini yaptı, hatta aşama bile sağladı.‘Ben isterim’

Pato’nun menaceri aracılığıyla verdiği cevap ise Sarı-Kırmızılı yönetimin iyice iştahını kabarttı. Yeniden Avrupa’ya dönmek istediğini belirten Pato, “Galatasaray büyük bir kulüp. Şampiyonlar Ligi’nde de ilerleyebileceklerini düşünüyorum. Aklımda hep yeniden Avrupa’ya dönmek var. Eğer kulüpler gereken şartlarda uzlaşmaya varırsa bu takım Galatasaray neden olmasın” diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER