Podolski hüzünlendirdi

Gelecek sezon Galatasaray'dan ayrılarak Japonya'nı Vissel Kobe ekibinde form giyecek olan Lukas Podolski, hüzünlendiren bir veda paylaşımı yaptı...

Podolski hüzünlendirdi
Galatasaray'a transfer olduğu ilk günden bu yana samimiyetiyle sarı - kırmızlı taraftarların gönlünü kazanan Lukas Podolski sezon sonu Japonya'nın Vissel Kobe takımına transfer olacak. Podolski düzenenlenen veda programında Galatasaray'da çok güzel günlerinin geçtiğini ifade ederek, ''İstanbul çok büyük bir şehir. Her yerini çok beğendim. Derbilerden çok etkilendim. 10 yıl sonrası için bir şey söyleyemiyorum.

Kendi adıma da; 5 yaşından bu yana futbol oynuyorum. Ailemle çok zaman geçireceğim. Burada 2 yıl gururlu oldum Buraya gelerek çok doğru adım atmışım. Önce Japonya ve sonra futbol bitecek. Daha sonrasını ise şimdilik düşünmüyorum" şeklinde konuştu. 31 yaşındaki futbolcu veda toplantısının ardından Instagram hesabından çok konuşulacak bir fotoğraf paylaştı. Florya'da son antrenmanına çıkan Poldi antrenman çimlerini öptü. O anın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan 31 yaşındaki futbolcu sarı - kırmızılı taraftarları bir hayli duygulandırdı.

İşte Poldi'nin o paylaşımı;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER