Podolski ve Yasin Birbirlerine Pas Atmıyor

Geçen sezonu 3 kupa ile kapatan Galatasaray, bu sezonun ilk yarısında zirve yarışında ezeli rakipleri Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin gerisinde kaldı.

Podolski ve Yasin Birbirlerine Pas Atmıyor

 Sezona başladığı Hamza Hamzaoğlu ile kötü sonuçların ardından yollarını ayıran Galatasaray, sezonun ilk yarısını Mustafa Denizli ile tamamladı. Deneyimli teknik adamın gelişi de kötü gidişin önüne geçemedi.

BİRBİRLERİNİ GÖRMEDİLER

Bugün Gazetesi'nin haberine göre; bunun son örneği ise ilk yarının son maçı olan Kayserispor mücadelesinde yaşandı. Yasin Öztekin'in, takım arkadaşı Podolski'ye bomboş pozisyonda pas atmaması, "Aralarında sorun mu var?" iddiasını gündeme getirdi.

Ortaya çıkan rakamlar da bu iddiaları doğrulayacak cinsten. Hamzaoğlu döneminde ortalama 69.1 dakikada 4.3 kez paslaşan ikilinin rakamları, Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılmasından sonra düşüşe geçti.

Denizli, döneminde birlikte sahada yer aldıkları süre ortalaması 77 dakikaya çıkmasına rağmen paslaşmaları 0.6'ya kadar geriledi. Yasin ve Podolski Antalyaspor, Kayserispor ve Beşiktaş maçlarında 1 kez bile paslaşmadı.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER