Prandelli'den Sinan Gümüş transferi için açıklama!

Genoa Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Galatasaray'dan Sinan Gümüş'ün transferiyle ilgili konuşt ve Türkiye'deki futbol ortamının 'şiddet' içerdiğini söyledi. Sinan Gümüş'ü beğendiğini söyleyen Prandelli, "Sinan Gümüş benim teknik direktörlüğünü yaptığım bir oyuncu. Almanya'dan, akedemiden transfer edilmişti. Ciddi, görevine sadık, kaliteli, yarışmacı ve iyi de bir sol ayağı var. Onu son dönemde de takip ettim, önemli bir profesyonel" ifadelerini kullandı.

Prandelli'den Sinan Gümüş transferi için açıklama!

"TÜRKİYE'DE ÇOK ŞİDDET VAR"


Galatasaray'da yönetimin yeniden yapılanma hamlesinin tutmadığını belirten İtalyan hoca, "Türkiye'de futbolun içinde çok şiddet var, bu anlamda 'sosyal bir problem'. Galatasaray'da taraftarlar bir değişiklik bekliyordu ve yönetim de yeniden yapılanmaya gitmek istedi ancak başarılı olamadı" dedi.

Cesare Prandelli, 2014 yılında Temmuz ayında geldiği Galatasaray'dan başarısız sonuçlar sonrasında Kasım sonunda ayrılmıştı.

SİNAN GÜMÜŞ: "G.SARAY'DAN TEKLİF YOK"

Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sinan Gümüş yakın çevresine "Galatasaray'dan kimse beni aramadı, kimseyle de para konuşmadım. Ne olacak ben de bilmiyorum, bekliyorum" mesajını iletti.Kaynak:Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER