Riekerink kemik kadroyu oluşturuyor

Galatasaray'ın Hollandalı hocası Jan Olde Riekerink, Karabükspor maçında yeni transferleri ilk 11'de sahaya sürmeyi planlıyor.

Riekerink kemik kadroyu oluşturuyor

Sarı kırmızılı takım Galatasaray'ın zaman zaman eleştirilen Hollandalı hocası Jan Olde Riekerink, ilk 11'e neşter vurmayı planlıyor.

Yeni transferlerden Garry Rodrigues'in takıma çabuk uyumu ve kısa sürede yarattığı etki, Ahmet Çalık'ı ise, Semih Kaya'nın sakatlığı ve Chedjou'nun formsuzluğu nedeniyle Hollandalı hoca bu iki yeni transferi Karabükspor karşısında sahaya ilk 11'de sürmeyi planlıyor. Kalede her zaman ki gibi Muslera'ya görev vericek olan Riekerink, savunma dörtlüsünü Sabri, Ahmet Çalık, Hakan Balta, Carole şeklinde kuracak. Defansın önünde Selçuk İnan ile De Jong ikilisi olurken  uyumları merak edilen Garry Rodrigues ile Bruma sarı kırmızılı takımı kanatlandıracak. Sneijder'in Konyaspor maçında devre arasında gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düşmesi sebebiyle forvet arkasında Podolski'ye görev vermesi beklenen Hollandalı hoca en ileride Eren Derdiyok'a görev verecek.


Galatasaray'ın Karabükspor karşısındaki muhtemel 11 'i ;

Muslera, Sabri, Ahmet Çalık, Hakan Balta, Carole, Selçuk, De Jong, Garry Rodrigues, Bruma, Podolski, Eren Derdiyok

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 03:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER