banner197

ŞAŞIRDIM!

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera darbeden 15 dakika önce havalimanında bulunduğunu belirterek "Askerler havaalanını kapattı, şaşırdım" dedi.

ŞAŞIRDIM!

alatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera, İstanbul'a ulaşırken darbe girişiminden sonra havaalanında yaşananları anlattı.

Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Gwatt bölgesinde sürdüren Galatasaray'da, Copa America'da Uruguay Milli Takımı ile mücadele eden ve izinli olan kaleci Muslera, darbeden 15 dakika önce havaalanında olduğunu söyledi.

"ŞAŞIRDIM"


Fernando Muslera açıklamasında, "Şaşırdım... Montevideo'dan geldim ve bir süre sonra askerler havaalanını kapattı. Eve geldim ama herkes beni arıyor, neler olduğunu anlatmak çok zor ama insanlar sokağa çıkmış durumda... Havaalanında askeri araçlar da gördüm, birçok insan da oraya gitti. Neler olup bittiğini gerçekten anlayamıyorum" dedi.

"DURUM KARIŞIKLAŞIRSA BURADA OLACAĞIM"

İsviçre kampına katılacağı içinse yalnız gelen Muslera, "Ne olacağı konusunda bir işaret yok. İsviçre'ye gitmek zorundayım ama İstanbul'da da kalabilirim, durum karışıklaşırsa burada olacağım" açıklamasını yaptı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2016, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER