Semih'e alternatif arayışı

Performansı ciddi şekilde tartışılan Semih Kaya yaptığı hatalar nedeniyle puan kayıplarına da sebep olmuştu.

Semih'e alternatif arayışı
Savunmaya her zaman büyük önem vereceğini işaret eden Tudor, sarı-kırmızılı defans oyuncularını görünce ne yapacağını şaşırdı. Bir türlü aklındaki oyun planı ve kadroyu oturtamayan Hırvat çalıştırıcı, oynadığı maçlarda önemli hatalar yapan Semih Kaya'dan vazgeçmenin planlarını yapıyor. Tribünlerin de büyük tepkisini alan genç yıldızın alternatifleri ortaya çıkmaya başladı.

LINNES’LE DEVAM
Ahmet Çalık'ı şimdilik ‘banko' olarak gören başarılı teknik adam, iyileşen Lionel Carole'ü de stoperde düşünüyor. Chedjou ile birlikte Fransız yıldızı düşünen Tudor,Luis Cavanda'yı da göz ardı etmiyor. Formundan memnun kaldığı Martin Linnes'i yeniden bekte görevlendirmek isteyen başarılı teknik adam, Semih Kaya'yı kulübede tutacak.

CEZAYI YÖNETİM DEĞİL POLİS KESTİ
Formsuzluğu nedeniyle G.Saray'da eleştirilerin odağında bulunan Semih Kaya'ya beklenmedik bir ceza geldi. Ancak bunu yönetim değil, bir trafik polisi kesti. Önceki gece eşi Yasemen Kaya ile birlikte Etiler'de eğlenen Semih, çıkışta polis kontrolüne takıldı. Alkol almayan milli oyuncuya, trafik sigortası olmadığı için 96 TL para cezası kesildi.

AMK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER