banner197

Seri Galatasaray'a geri mi dönüyor ? Açıklandı!

Seri'nin menajeri ve kardeşi Dominique Seri, yaptığı açıklamada Galatasaray transferini ve yeniden dönüp dönmeyeceğine dair konuştu.

Seri Galatasaray'a geri mi dönüyor ? Açıklandı!

Galatasaray'da oynadığı futbolla taraftarlar tarafından oldukça sevilen ve Fatih Terim'in de vazgeçilmezleri arasında bulunan Seri için kardeşi ve menajeri olan Dominique Seri açıklamalarda bulundu.

Fulham'a geri dönen Seri'nin Inter'e transferi gündemde bulunurken, Galatasaray'ın yeniden teklif yapması halinde oyuncunun bu teklifi kabul edeceği ifade edildi.

"G.SARAY'A HAYIR DEMEZDİ!"

Dominique Seri, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Fulham şu anda Seri'yi kiralamak istemiyor. Onu doğrudan satmak istiyorlar. Ayrıca kulüp, Seri'nin kalmak istemediğini de biliyor. Mevcut fiyatı 18 milyon euro ama koronavirüs takımlar üzerindeki mali etkisi de malum. Inter onu düşünüyor ve girişim yaptıkları taktirde anlaşma olur. Galatasaray'a dönüş? Eğer böyle bir olasılık olsaydı asla hayır demezdi. Diğer kulüpler? Sözleşmeler imzalanmadığı sürece transfede her şey olabilir." ifadelerini kullandı.

(Mynet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER