banner197

Şimdi de ‘Çakma Bileklik’ Şoku

Galatasaray’ın görkemli bir lansmanla tanıttığı ve önemli bir gelir kaynağı beklentisi içine girdiği ‘tek yürek tek bilek’ bileklikleri konusunda şoka uğrayacağı gelişmeler yaşayabilir…

Şimdi de ‘Çakma Bileklik’ Şoku
Akşam saatlerinde yapılan tanıtımın ardından satışa çıktıktan sonra elden ele dolaşan ve merdivenaltı üretim merkezlerinde sahtesi yapılmaya başlandığı iddia edilen bilekliklerin piyasaya sürülmeye çalışıldığı konuşuluyor. Camia olarak sarı kırmızılı taraftarları bileklikleri almaya teşvik eden yönetimin ‘çakma bileklik’ konusunda nasıl bir önlem alacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başlandı.

Sosyal medyada ise sabah saatlerinden bu yana bilekliklerin sahteleri ile ilgili çeşitli resimler paylaşılırken bu durumun 10 TL’ye Galatasaray Store’larda satılmaya başlanan bilekliklerden beklenen gelire çelme takmasından korkuluyor.

Konuyla ilgili hem tanıtım toplantısında hem de teknik olarak sahtesinin üretilmesinde herhangi bir engel bulunmayan bilekliklere Galatasaray taraftarının ne kadar rağbet edeceği merakla bekleniyor.

Galatasaray yönetimi, bilekliklerin hem satışından hem de reklam pazarlamasından yaklaşık 3-4 milyon dolarlık gelir beklediklerini duyurmuştu…
 
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER