''Suç Bende Değil,Yine Yaparım''

Astana ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşma sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray'ın Alman yıldızı Podolski, karşılaşmadan ve sonuçtan memnun olmadığını söyledi. Hafta içi gazetecilerle yaşadıklarıyla ilgili de konuşan Podolski, "O fotoğrafçı sınırları aştı. Yine aynı şekilde yaparsa, reaksiyonum aynı şekilde olacaktır" dedi.

''Suç Bende Değil,Yine Yaparım''

Karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Lukas Podolski, "Bugünkü oyundan ve sonuçtan ben kişisel olarak memnun değilim. Böyle bir maçta, Astana’dan bu tarz bir gol yiyerek geriye düşüyorsan işler zorlaşıyor” şeklinde konuştu.

Hafta içinde gazetecilerle yaşadığı arbedeyi de yorumlayan Alman yıldız, “Böyle durumların sonucunda herkes beni suçlu olarak görüyor. Olay aslında byöle değil. Suçlu değilim. Benim restoranda veya her yerde çekebilirler. Fotoğrafçı sınırlarını aştı benim aileme, eşime ve oğluma saygı göstermedi. Benim reaksiyonum bu yüzdendi.

Ben o kişinin kim olduğunu bilmiyorum. Bu olayla ilgili gazeteleri okumadım, Türkçe bilmediğimi için okumadım. O fotoğrafçı bu konuyla ilgili çok sınırları aştı. Benim oğluma ve eşime resmen atakta bulundu. Bunu kabul edemem. Yine aynı şekilde yaparsa, reaksiyonum aynı şekilde olacaktır” dedi 

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER