Terim'le Her Şey Bir Anda Değişti !

Galatasaraylı Mariano "Yeni geldiğiniz bir takımda, ilk sezonda şampiyonluk yaşamak farklı bir duygu. Daha ayrı bir mutluluk" dedi.

Terim'le Her Şey Bir Anda Değişti !

Bordeaux'da Fransa Kupası'nı, Sevilla'da da Avrupa Ligi'ni kazanan Brezilyalı "Gittiğim her ülkede kupa kazandım. Bu konuda çok avantajlı ve şanslı olduğumu düşünüyorum. Umarım böyle devam eder" temennisinde bulundu.

Fatih Terim'in takıma çok büyük etkisi olduğunu anlatan Mariano, "Onun gelmesiyle antrenmanlardaki neşe, takımın havası, her şey bir anda değişti. Hocamızın, yardımcılarının ve bizim çalışmalarımız bir araya gelince şampiyonluk olduk" açıklamasını yaptı.

Mevkidaşı Martin Linnes ile aralarındaki rekabeti değerlendiren 31 yaşındaki futbolcu "Kendi mevkiinizde kaliteli bir oyuncu olduğu zaman, bu sizin performansınızı da olumlu anlamda yükseltiyor " ifadelerini kullandı.

Taraftarın futbolda çok önemli bir faktör olduğunun da altını çizen Mariano, "Türkiye'de taraftarlar takımlarına çok bağlı. Galatasaray taraftarı çok tutkulu. Saatlerce bizi havalimanında beklediler. Gerçekten onlarla beraber olmak ve bizlere verdikleri destek tarif edilemez" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER