Tudor'un Sneijder tedirginliği

Tudor, Hollandalı yıldızı oynatıp oynatmama kararını maç gününe bıraktı. Bruma’nın yokluğunda Rodrigues’i oynatacak olan Hırvat hoca, her ihtimale karşı Sneijder'in yerine de Josue’yi hazırlıyor.

Tudor'un Sneijder tedirginliği

Ligde iki iki mücadelesine devam eden Galatasaray, pazartesi günkü Adanaspor mücadelesine mutlak 3 puan parolasıyla hazırlanıyor. Teknik direktör İgor Tudor, sahaya süreceği 11 hakkındaki kesin kararını henüz vermezken, birçok soru işaretini maç gününe erteledi.

Hırvat hoca, özellikle Sneijder konusunda endişeli. Hollanda Milli Takımı’ndan yorgun dönen ve hafif sakatlığı bulunan Hollandalı yıldızı 11’e alıp almama konusunda tereddüt eden Tudor, kararını maç günü verecek. Tudor’un her ihtimale karşı Josue’yi ilk 11 için hazırladığı öğrenildi. Sneijder dışında, sakatlığı bulunan Bruma’nın yerine de Garry Rodrigues Adanaspor karşısında görev yapacak.

Tudor’un son kararını vermediği diğer bölgeler de forvet ve orta saha. Bu doğrultuda Eren Derdiyok ya da Podolski ve Tolga Ciğerci ya da De Jong’dan biri formayı kapacak. 38 yaşındaki çalıştırıcının Eren ve Tolga isimlerine daha yakın olduğu da gelen haberler arasında.

Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER