banner197

Tüm gözler Telles’te

UEFA ile yaptığı FFP anlaşması nedeniyle transfer geliri elde temek zorunda olan Galatasaray, Telles’e yoğunlaşmış durumda. Eğer Porto’dan 6-8 milyon Euro arası bir para gelirse yönetim rahatlayacak.

Tüm gözler Telles’te

Serdar Aziz'in bonservisi için 4.5 milyon Euro ödeyecek olan Galatasaray, UEFA'dan yeni ceza almamak için mutlaka bir yıldızını gözden çıkarmak zorunda... Yönetim bu nedenle gözünü Alex Telles'e dikmiş durumda. Brezilyalı yıldızı ısrarla isteyen Porto ile pazarlıklarını sürdüren Sarı- Kırmızılılar transferin bir an önce sonuçlanmasını bekliyor. Eğer kasaya 6-8 milyon Euro arasında bir para girerse yönetim derin bir 'oh' çekmiş olacak. Bu nedenle Telles'in satışı, Galatasaray Kulübü için hayati bir önem ifade ediyor. Sarı-Kırmızılılar eğer Porto ile pazarlıklardan sonuç alamazsa bu kez gözünü Bruma'ya çevirecek.

ALEX TELLES OLMAZSA BRUMA
Teknik direktör Riekerink'in takımda kalmasını istediği Portekizli yıldıza PSV Eindhoven talip olmuştu. Alex Telles'in elde alması durumunda bu kez Bruma'nın satışı gündeme gelecek. Hollanda kulübünün bu transfer için 8 milyon Euro'yu gözden çıkardığı konuşuluyor. Bu konuda yaşanacak gelişmeler büyük merakla bekleniyor.. 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER