banner197

Ve Dursun Özbek geri dönüyor

Galatasaray’da yönetimin seçim kararı alması beklenirken, eski başkanın göreve yeniden talip olacağı öğrenildi. Ayrıca Eşref Hamamcıoğlu, Burak Elmas ve Ozan Korkut’un da yarışta yer alacağı belirtiliyor.

Ve Dursun Özbek geri dönüyor

Seçim sürecine giren Galatasaray’da başkan adaylarının isimleri de kulislerde konuşulmaya başlandı. Başkanlık için ismi geçenler arasında ilk sırayı Dursun Özbek alıyor.

Koltuğunu önceki seçimde Mustafa Cengiz’e kaptıran eski başkanın adaylık için kolları sıvadığı ve seçim kararının alınmasından sonra adaylığını resmen açıklayacağı belirtiliyor. Yarışa iddialı girmesi beklenen bir diğer isim ise Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu. Camianın ağır toplarından İnan Kıraç’ın bir süre önce Hamamcıoğlu’nun başkan olması için zemin oluşturmaya çalıştığı belirtiliyor. Bu ikili dışında Burak Elmas ile bir önceki seçimde adaylığını koyan Ozan Korkut’un da yarışa girmesi bekleniyor.

Eski başkanlardan Ünal Aysal’ın da seçim için hazırlandığı ve uygun zemin bulması halinde yarışa girebileceği belirtiliyor. Ayrıca Adnan Öztürk ve Turgay Kıran da sürpriz adaylar arasında yer alıyor. Bu arada ismi belirli çevrelerce gündeme gelen Teknik Direktör Fatih Terim’in ise şu an böyle bir düşünce içinde olmadığı ifade ediliyor.

Kaynak:Star

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER