Yeni Dursun Özbek'in Yeni Lakabı...

Geçen sezon sonunda taraftarların her yerde istifaya çağırdığı ikili, doğru transfer politikası ile takımı baştan aşağı yeniledi ve gönüllerde taht kurdu.

Yeni Dursun Özbek'in Yeni Lakabı...
Galatasaray'da son dönemdeki başkanlar yaptıkları ile hatırlanır..Mehmet Cansun denince "Puro", Özhan Canaydın denince "Centilmenlik", Adnan Polat denince "Haksızlık", Ünal Aysal denince "Çilek", Duygun Yarsuvat denince ise "Hukuk" akıllara geliyor..Peki Dursun Özbek ismi söylenince akla ne geliyor ?.. "Dursun Özbek" denince bu sezona kadar Galatasaraylının aklına tek gelen "İstifa" sözcüğüydü. Özbek, iyice gözden düştüğü bir dönemde, Ünal Aysal'ın "Küçülerek borç ödenmez" sözünü kendisine yol haritası seçti ve kasanın kilidini kırdı. Takımı transfere boğdu..

Ligde alınan üst üste 3 galibiyet ile Galatasaray bambaşka bir havaya kavuştu. Forma ve ürün satışlarında bayram bereketi yaşanıyor. Kombine satışları tavan yaptı..
Eyüpspor'la oynanacak hazırlık maçı bile ilgi görüyor. Sponsorluklar devam ederken yeni sponsorluklar için teklifler gelmeye başladı..Çoraplara bile sponsor olmak isteyen firmalar var. En önemlisi takımın üzerindeki ölü toprağı kalktı..Tüm bu yaşananlardan sonra yurt içi ve dışında istifa çağrılarına maruz kalan Özbek'in adı camia içinde "Transfer Baronu" diye anılmaya başlandı..

Dursun Özbek gibi yerden yere vurulan bir başka isim de İgor Tudor'du..Fakat Hırvat teknik adam kendi doğrularına inandı. Yapması gerekenleri önüne koydu. Başkan Dursun Özbek ve Cenk Ergün'ün de yardımıyla başarıya da ulaştı.. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER