Okan Buruk ile başladığı sezonu şampiyonlukla tamamlayan Galatasaray'da gözler transfere çevrildi. Birçok oyuncuyla temas halinde olan sarı kırmızılılar, büyük bir sorunla karşı karşıya kaldı. İstenen futbolcular konusunda Suudi Arabistan'ın cömert tavrı pazarlıkları neredeyse imkansız hale getirdi.


Icardi'ye talipler

PSG'den maaşının 750 bin eurosunun karşılığında anlaşmaya varılan Mauro Icardi, attığı gollerle şampiyonluğa direkt katkı sağlamış, taraftarın da sevgilsii haline gelmişti. Milli takıma yeniden dönmesi de konuşulan Arjantinli yıldız için Al Hilal devreye girdi. Birçok yıldızın imza atarak tercihte bulunduğu Suudi Arabistan liginde Icardi'nin de forma giymesi muhtemel. Çünkü teklif edilen yıllık kontratlar Galatasaray'ın planladığından çok daha yüksek.


Di Maria da listede

Benzema'dan Kante'ye birçok yıldızın ayak bastığı Pro Lig'e Di Maria da gidebilir. Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan tangocu için yine Suudi ekipleri devrede. Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak katılamadığı için bu kozda da geride olan Aslan'ı zorlu bir süreç bekliyor.