Son dakika transferde Galatasaray'a güzel haberler geliyor. Galatasaray'da en çok merak edilen transfer olan İcardi transferi, Boey gidecek mi kalacak mı ve yeni bir sağ bek transferi takımı mutlu ediyor. Galatasaray'a 2 güzel 1 kötü haber geldi.

Galatasaray'da İcardi kalıyor!

icardigskal

Galatasaray'da yer gök İcardi! Mauro İcardi Galatasaray'da kalacak mı gidecek mi sorusu netleşti. Mauro İcardi'nin Galatasaray'da kalacağı kesinleşti. Transfer döneminin birinci sırasında yer alan İcardi son durum belli oldu.

Mauro İcardi kalıyor!

Dün alevi yakan olan Mauro İcardi'nin eşi ve menajeri Wanda Nara önceliğimiz Galatasaray, Galatasarayla görüşeceğiz açıklaması sonrası İcardi, Okan Buruk oğlu ile instagram paylaşımı takımı alevlendirdi. Sabah saatlerinde gelen bilgiler ise oldukça iyi. İcardi konusunda Galatasaray imza aşamasına geldiği ve İcardi ile anlaştığı iddia edildi. Galatasaray'ın beklediği ise PSG ile bonservis konularında küçük bir pürüzün kaldığı ve pürüzünde gidileceği yönde.

İcardi parası Boey'den geliyor!

boeyic

Galatasaray'ın ve ligin bu sezon en iyi oyuncusu olarak lanse edilen Sacha Boey takımdan ayrılıyor.Şu an ülkesinde tatile devam eden Sache Noey, Süper Lig'de en fazla ikili mücadele kazanan bek olarak sezonu tamamlamıştı. Boey için rekor bir teklif geldi!

Sacha Boey 15 milyon Euro yuvadan uçuyor!

Sacha Boey için 15 milyon Euro teklif şu an için masada. Galatasaray teklifi 30 milyon Euro civarında istese de 15 milyon Euro teklifi kabul etmese de 20 - 25 milyon Euro arası bir fiyata satıp, İcardi'nin bonservisini alacağı öğrenildi.

Boey yerine Türk yıldız Mert Müldür geliyor!

merto

Galatasaray Boey'den boşalan yere milli türk yıldızla dolduruyor. Hem A Milli futbol takımı hem kulübünde çok beğenilen Mert Müldür Galatasaray'a transfer oluyor. Galatasaray, Mert Müldür için her konuda anlaştığı iddia ediliyor.

Mert Müldür 4 milyon Euro bitiyor!

Hem geçtiğimiz sezon hem devre arasında da Galatasaray'ın Mert Müldür'e ilgili olmuştu. An itibariyle Galatasaray Mert Müldür'le her konuda anlaştı. Sassuolo Mert Müldür'ü satmaya sıcak baktığı belirtildi. 1 yıl daha kontarı olan yıldız oyuncu için 4 milyon Euro bonservis ücreti ödenecek. Sassuolo Mert Müldür'ü bu sezon vermezse Galatasaray gelecek sezon bonservis bedeli olmadan alacak. Bu sebeple 4 milyon Euro ücrete Mert Müldür'ün kulübü Sassuolo ikna edilmeye çalışıyor.