Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Zalgiris ile eşleşen Galatasaray bir taraftan bu mücadelelerin hazırlıklarına devam ederken diğer yandan da transfer temaslarını yoğunlaştırdı. Ayrıca sponsorlar konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor. Daha önce Rams, Socar, Six't ve Medicana gibi firmalarla anlaşan yönetim, bu kez de GKN Kargı ile anlaştığını duyurdu. 

GALATASARAY'DAN SPONSOR AÇIKLAMASI

GKN Kargo ile sponsorluk konusunda anlaşan Galatasaray, söz konusu iş birliğini; "Sponsorluklarına bir yenisini daha ekleyen kulübümüz, kurumsal kargo çözümlerinde öncü olan GKN Kargo ile anlaştı.

Futbol takımımızın yurt içi maçlarında forma sol kolunda logo hakkını da kapsayan bu anlaşma ile GKN Kargo, 2023/24 sezonunda kulübümüzün sponsoru oldu.

Detaylar ilerleyen günlerde düzenlenecek lansmanda açıklanacaktır." ifadeleri ile duyurdu.

GKN KARGO KİMDİR?

GKN Kargo, Aramex firmasının Bursa ve bölgesinde yetkili acentasıdır. Bütün dünyadan ithalat – ihracat hızlı kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. İhracat hareketleri Sabiha Gökçen Havalimanından, ithalat işlemleri ise hem Sabiha Gökçen hem de AHL den gerçekleştirmektedir. 

GKN Kargo ihracat işlemleri 2 saat , ithalat işlemleri ise 3-4 saat arasında tamamladığını belirtmektedir. Aynı zamanda mikro ihracat kapsamında taşıma gerçekleştirme yetkisi bulunuyor.

Türkiye’de gerçek anlamda, B2B ve B2C lojistik çözümler üretmek hedefi ile dağıtım, depolama, nakliye ve katma değerli müşteri hizmetleri süreçlerinini entegre hale getiren, teknoloji tabanlı lojistik hizmet üreten bir firmadır.

Firmanın, Ortadoğu, Almanya, İngiltere, Fransa, Benelux ve KKTC ülkelere hizmetleri bulunuyor. 

Firmanın sahibi hakkında ilan edilmiş bir isim bulunmuyor. Ancak firmanın internet adresinde firmanın müdürü olarak Gökhan Akyürek'in adı geçmektedir. 

GKN KARGO SAHİBİ KİMDİR?

Galatasaray'ın GKN Kargo ile sözleşme imzalaması nedeniyle firmanın sahibi de araştırma konusu haline geldi. Firmanın sahibi Gökhan Akyürek'tir. Genç iş adamının web sitesinde yayımlanan mesajı şu şekildedir; 

"Biz, GKN Grubu olarak, marka olma rüyamızı; önce inanarak; ancak, inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi olan dürüstlükten asla ödün vermedik.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle; ülke genelinde rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sürekli değişen dünyamızda başarılı girişimler, heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hâkim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir. Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür.

Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz, deneyimli çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek, kurumsal kimliğimizi hedef kitlemize başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır. Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız."