Galatasaray'a bomba transfer. Galatasaray'da Erden Timur Real Madrid'in yıldız ismini getiriyor. Transfer döneminin en etkili takımları arasında olan Galatasaray transferde dünyaca ünlü bir yıldızı daha getiriyor.

Galatasaray'da son dakika transfer. Sarı kırmızılı ekip dünyaca ünlü bir ismi daha getiriyor. Galatasaray'ın transfer de bir numaralı ismi olan Erden Timur rotayı İspanya çevirdi. Real Madrid'in yıldız ismi imzaya yakın.

Galatasaray transferde sürpriz!

Galatasaray'da transfer de sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İngiltere de yer alan ve Rashica transferi bitirmek için İngiltere'de kalan Erden Timur şimdi sürpriz bir şekilde İspanya geçti. Erden Timur'un İspanya'da kiminle görüşeceği belli oldu.

Rashica transferi yattı gibi!

ras-2

Galatasaray'da Rashica transferi yattı gibi görünüyor. Hem oyuncunun hem kulübün Erden Timur ile görüşülen transfer çalışmalarında bir sonuç alınmadığı ve oyuncunun İngiltere'de karıyerine devam etmek istediği bildirildi. Erden Timur masadan kalkmadan önce son bir teklif daha sunduğu ve Rashica'dan cevap verdiklerini iletti!

Erden Timur İspanya'da Real'in yıldızını getirecek!

Rashica transferinde olumsuz cevabı alan Galatasaray'da rota İspanya çevrildi. Erden Timur, son dakika olarak REal Madrid'in yıldız ismini renklerine bağlamak için İspanya'ya gitti. ERden Timur İspanya'da Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızını renklerine bağlamaya yakın olduğu öğrenildi.

Marco Asensio Galatasaray'a!

ase

Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi! Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi!

Galatasaray'ın İspanya'da çok gizli operasyonu belli oldu. Galatasaray İspanya'da Marco Asensio ile görüşecek. Galatasaray'da oynamaya sıcak bakan Marco Asensio için transfere kesin gözüyle bakılıyor.

2013 yılında Mallorca b kulübünden Real Madrid'e giden Asensio henüz 27 yaşında. 1996 doğumlu olan Asensio, İspanya milli takımında da oynamaktadır. Daha önce PSG ile ismi geçen ve Paris Saint Germain ile anlaşacağı açıklanan Asensio PSG ile anlaşamadığı biliniyor.

Sürekli oynamak istediği bir takımda forma giyme istediği Asensio Galatasaray'a yakın kılıyor. Asensio Galatasaray imza atabilir.

Asensio transferi en çok Okan Buruk istediği ve transfer listesinin birinci sırasında yer aldığı öğrenildi.