Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da son dakika bir transfer sürprizi daha. Sarı kırmızılı ekip İcardi'nin kalıp kalmayacağı konusu günden güne değişirken son dakika transferlerine devam ediyor. Şampiyonlar Liginde rakiplerinin belli olmasından dolayı Galatasaray'da İcardi'nin düşünme süresi ve düşünse de Galatasaray'da yana olmayabilir kararı sonrası altarnatifler hazırlandı.

Galatasaray'da sürpriz forvet adayı!

Geçtiğimiz sezona Gomis, İcardi ve Seferovic ile başlayan Galatasaray üç forvetini de kaybetti. Ayrıca Muhammed'in de dönmeden yeni kulübüyle sözleşme imzalaması her geçen gün Galatasaray'a forvet korkusu yaşatmaya devam ediyor. Hem Şampiyonlar Liginde gruplara kalma hem de ligde yeniden şampiyonluk yakalamak isteyen Galatasaray forvet transferine de öncelik vermiş durumda!

Galatasaray'da son dakika Japon forvet!

Galatasaray gece yarısı son dakika bir transfer görüşmesi yaptı. Eintracht Frankurt takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha ve forvet oynayabilen Daichi KAmada ile görüştü. 

Çıktığı 32 maçta 9 gol 7 asist yapmayı başaran Daichi Kamada orta alan gibi forvet bölgesinde de görev yapabiliyor ve Galatasaray'a hem sol açıkta, hem orta sahada hemde forvette destek olabileceği düşünülüyor.

Menajerlerin önerisiyle Galatasaray'la masaya oturan yıldız isimle anlaşıldığı kulübü Frankurt içinde son kararın Okan Buruk'un vermesi bekleniyor. Okan Buruk eğer transferde ısrarcı olursa Daichi Kamada Galatasaray forması giyecek.