Transfer döneminin en hareketli kulübü olan Galatasaray, durmuyor. En hızlı transfer yapması gereken kulüp olması beklenen Galatasaray'da gözler tabiki forvet transferinde. Atanın ve tutanın iyi olması gereken sözünü bu sezon İcardi ile yaşayan Galatasaray camiası ve taraftarı İcardi'nin kalıp kalmayacağını merak ediyor. Galatasaray'a İcardi için iyi haberler şu an için gelmese de büyük bir sürprizle 2 bomba transfer haberleri de söyleniyor.

İcardi artık gitti diyebiliriz!

Hem Galatasaray kulübünden hem Arabistan'dan gelen teklifleri düşünmem gerekiyor diyen İcardi kararını büyük bir olasılıkla verdiği söyleniyor. Yakın çevresine büyük ihtimal kafamda Arabistan var, oraya daha yakınım dediği öğrenildi. İcardi için Türkiye ve Galatasaray sevgisi çok yüksek olsa da hem Wanda Nara hem yakın arkadaş çevresi bu gece İcardi'yi Arabistan'lı yaptı diyebiliriz.

Gelecek sezon İcardi olmayacak Galatasaray forvet transferinde İcardi ayarında bir yıldız alacak. Ancak Galatasaray transferde durmak bilmiyor.

Angelino Galatasaray'a doğru!

Galatasaray transferde geçen sezon en zorlandığı hemen hemen 5 farklı kişinin görev yaptığı sol beke yapıp, sol bek sıkıntısı çözmek istiyor. Boey bile satılsa Dubais ile orayı doldurabilme gücü olan Galatasaray sol bek için bu sefer büyük oynadı. Leipzig'li yıldız isim Angelino'nun Galatasaray ile bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

Manchester City sonrası Leipzig'e giden ve bonservisi burada olan Angelino, bu sezon kiralık olarak oynamıştı. Henüz 26 yaşında olan oyuncu Galatasraay'a getirmek isteyen Erden Timur bu transferi bitirerek uzun bir süre Galatasaray'ın sol bek sıkıntısı çekmemesini sağlayacak. Angelino ile Galatasaray'ın ilk transfer görüşmesi olumlu geçtiği öğrenildi.

İcardi olmadı Paredes bitmek üzere..

Yakın arkadaş olan ve Galatasaray'ın bu sezon beraber forma giydirmek istediği Paredes ile ilgili de gece yarısı önemli bir gelişme yaşandı. Paredes yüksek ihtimalle Galatasaray'a bir adım daha yaklaştığı ve imzaya çok yakın olduğu öğrenildi.

Özellikle Erden Timur'un bir orta saha bitmek üzere dediği ismin Paredes olduğu öğrenildi. Ancak KAnte gibi son dakika bir Arabistan takımı girip Paredes'le İcardi beraber almazsa Paredes için bu hafta imza atılmış olacak.

Galatasaray ayrıca Paredes ve Angelino transferi ne kadar az kalsa da olası İcardi ayrılığında Sörloth'u da transfer etmek için nabız yoklamaya başladığı öğrenildi.