Galatasaray'da en çok merak edilen transfer olan Mauro İcardi'nin geleceği belli oluyor. Kalıp kalmayacağı büyük merak konusu olan Mauro İcardi son dakika müjdeli haberler gelmeye başladı. Galatasaray taraftarının bütün işi gücü bırakıp merak ettiği Mauro İcardi kalacak mı Mauro İcardi gidecek mi sorusu artık yanıt buluyor. İşte Galatasaray'da Mauro İcardi gerçekleri.

Mauro İcardi kalacak mı?

icas

Tüm Galatasaray taraftarının merakla beklediği Mauro İcardi sorusu yanıt buluyor. Erden Timur'un bizzat özel olarak ilgilendi İcardi transferinde artık mutlu haberin yakın olduğu öğrenildi. Gelen bilgilere göre Mauro İcardi Galatasaray'da kalacak. Bunu da açıklayan eşi Wanda Nara'dan başkası değil. Wanda Nara yakın çevresine yaptığı son dakika açıklaması büyük bir sevinç yarattı.

Wanda Nara: Türkiye'de kalacağız gibi..

wans

Bir televizyon programına katılan Wanda Nara, bonservisi PSG'de olan ve Arapların yaptığı tekliflere bile Türkiye ve Galatasaray var diyerek beklettiği yönündeki soruya Mauro İcardi'nin sevgilisi ve menajeri Nara cevap verdi. Wanda Nara "İstanbul'da kalmaya sıcak bakıyoruz, Galatasarayla bir kez daha görüşeceğiz" açıklaması yaptı.

Wanda Nara açıkladı! Galatasarayla görüşeceğiz!

Mauro İcardi'nin menajeri ve aynı zamanda eşi olan Wanda Nara "Galatasaray'da çok mutluyduk. Hem ben hem Mauro hem de çocuklar çok sevildi, Galatasarayla görüşmeden bir karar vermemiz mümkün değil" diyerek Galatasaray'a yeşil ışık yaktı. Son sözün her zaman Wanda Nara'da olduğu biliniyor ve Galatasaray taraftarı ünlü güzele baskılarını artırıyor.

PSG ile anlaşır!

Galatasaray Mauro İcardi ile anlaşması durumunda Paris Saint Germain kulübüyle ilgili çok önemli bir detay olarak görmüyor. PSG ile her konuda anlaşmaya her zaman yakın olduklarını ifade ediyorlar.