Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da birçok oyuncu için teklifler geliyor. Sarı kırmızılıların, Avrupa devleri tarafından en çok ilgi gören oyuncularından biri de Victor Nelsson. Danimarkalı oyuncu için son olarak Sevilla ve Borussia Dortmund'dan dev teklif geldi.

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampında sürdüren Galatasaray, Şampiyonlar Ligi ön eleme turlarına hazırlanıyor. Şampiyonlar Ligi takımı kurmak isteyen Galatasaray transfer çalışmalarına son hız devam ediyor. Sarı kırmızılılar şu ana kadar sadece kiralık olarak oynayan Kaan Ayhan'ın satın alma opsiyonun kullandı.

Mauro Icardi, Paredes ve Angelino transferlerinde de sona yaklaşan Galatasaray'ın birçok oyuncusuna da teklifler geliyor. 

Avrupa kulüpleri tarafından ilgi gören oyunculardan biri de Danimarkalı stoper Victor Nelsson. 

TRANSFER SORUSUNA YANIT

Geçtiğimiz haftalarda Galatasaray'daki geleceği hakkında sorulan sorulara yanıt veren Nelsson, “Şu anda fazla söyleyecek bir şey yok. Ne olacağını bekleyip görelim. Şimdi verebileceğim en iyi cevap bu olmalı. Bunu başkanımız Dursun Özbek ile Bay Erden Timur’la konuşun. Benim masamda olan bir şey değil. Dediğim gibi en iyi cevap, bekleyip görmek.” dedi.

Galatasaray Kopenhag'a bileniyor: 11'de tek değişiklik Galatasaray Kopenhag'a bileniyor: 11'de tek değişiklik

nelsonnn

SEVİLLA VE DORTMUND'DAN TEKLİF

Galatasaray'a Nelsson için son olarak İspanya'dan Sevilla ve Alman devi Dortmund'dan 18 milyon euroluk teklif geldi. Haberlere göre, sözleşmesinde 25 milyon euro serbest kalma bedeli bulunan Nelsson için Galatasaray, 22 milyon euro istiyor. 

Galatasaray ile 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunan Danimarkalı stoper, geçtiğimiz sezon Galatasaray formasıyla 38 maçta 1 gol katkısı yaptı.

galatasaray-davinson-sanchezi-transfer-etmek-istiyor_cf1dd780

NELSSON GİDERSE DAVİNSON SANCHEZ

Bu sezon birçok yıldızı gündemine alan Galatasaray'ın listesine giren son isim Davinson Sanchez oldu. Ajax'taki çıkışı sonrası 42 milyon euro ödenerek Ada temsilcisinin yolunu tutan Kolombiyalı futbolcu beklediği şansı bulamadı ve kontratının son senesine girdi. Bu da Tottenham için 6 aylık sürede para kazanacağı tek fırsat demek.  

Sports Digitale'e konuşan Sanchez’in temsilcisi, “Galatasaray ihtimali güzel bir ihtimal. Çıkan haberler doğru ancak koşulların karşılanması gerekiyor. Ancak bu Tottenham'a çok bağlı” ifadelerini kullandı.