Ocak ayı transfer döneminde kadrosuna katacağı ismlerle şampiyonluk mücadelesinde daha da güçlenmek isteyen Galatasaray'da forvet transferleri büyük önem taşıyor. Seferovic ve Gomis'i gmnderecek Aslan'ın hedefindeki oyunculardan biri de Deniz Undav.

Okan Buruk yönetiminde Dünya Kupası sonrasındaki maratona hazırlanan Galatasaray'da gündemin en tepesinde transfer var. Erden Timur liderliğidne devam eden temaslarda birçok oyuncu için girişimler yapılıyor. Onlardan biri de Deniz Undav oldu. Belçika'daki performansı sonrasında Premier Lig ekiplerinden Brighton'ın yolunu tutan Türk asıllı oyuncu için resmi teklif yapıılacak.

Galatasaray Trabzonspor maçını izle 5 Şubat 2023 TS GS selçuksports kralbozguncu trgoals canlı maç izle Galatasaray Trabzonspor maçını izle 5 Şubat 2023 TS GS selçuksports kralbozguncu trgoals canlı maç izle


Galatasaray'ı istiyor

Galatasaray Yönetimi'nin, yerli forvet arayışındaki ilk tercihi ise Deniz Undav olacak. İngiltere'de Brighton forması giyen 26 yaşındaki futbolcunun kulübüyle 2026'ya kadar mukavelesi bulunuyor. Ancak Deniz'in Galatasaray'da oynama isteği, transfer görüşmeleri sırasında Sarı-Kırmızılı yönetimin elini güçlendirecek. Deniz'i satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak da masadaki seçenekler arasında yer alıyor.