Galatasaray için flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Chelsea'nin bu sene başında 12 milyon Euro bonservis bedeli karşılıpında transfer ettiği 20 yaşındaki David Datro Fofana'yı deneyim kazanması için kiralamaya karar vermesinden sonra devreye giren Galatasaray, sürecin daha fazla uzamaması için son teklifini bildirdi.

Cimbomun planı, Fildişi Sahilli golcüyü 1.5 sezonluğuna kiralık olarak transfer etmek. Fakat genç futbolcu ile ilgili İngilzi ekibine çok fazla teklif geldiği ve İChelsea'nin henüz son bir karar vermediği ifade edildi. İngilzilerin yanıtı, sarı kırmızılıların yol haritasını da etkileyecek.

Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Giresunspor Galatasaray canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle

Eğer İngilizler, Cşmbomun son teklifini kabul etmezse, Galatasaray'ın Fofana transferinde ısrarcı  davranmayacağı ve listedeki alternatif oyuncular ile görüşmeleini sürdüreceği belirtildi. Galatasaraylı yetkililer, yeni forveti oyuncusunun ocak ayı bitmeden İstanbul'a getirmek adına yoğun çaba sarf ediyor.