Dünya Kupası için verilen arada transfere odaklanma şansı bulan Galatasaray'da çalışmalar sürüyor. Takım idmanlarına devam ederken teknik heyet ve yönetinm alınması planlanan oyuncular üzerinde istişareler gerçekleştiriyor. Dünyanın birçok ülkesinde izlenen futbolcuların takıma katılması için çalışmalar yürütülüyor. Sarı kırmızılıların gündemindeki son isim ise Fode Ballo-Toure oldu. Milan'ın göndermek istediği Senegalli oyuncu için bonservis beklentisi var. Ayrıca 25 yaşındaki yıldıza Fransa'dan da teklifler olduğu öğrenildi.

patrick van aanholt


 

Patrick van Aanholt gidiyor

Aslan, geldiği günden bu yana kısıtlı bir katkı almasına rağmen yüksek ücret ödediği Patirck van Aanholt'u göndermek için devre arasında yoğun mesai harcayacak. Crystal Palace'tan gelen Hollandalı yıldıza yine İngiltere'den talipler olduğu biliniyor. Aanholt bu sezon çıktığı 9 maçta 2 asist yapma başarısı göstermişti.


fode ballo toure


 

Fode Ballo-Toure iddiası

Fransa basını Galatasaray'ın, Milan'da forma  giyen 25 yaşındaki Senegalli yıldız Fode Ballo-Toure ile ilgilendiğini yazdı. İtalya devinde gözden düşen ve gönderilmesine kesin gözle bakılan Afrikalı oyuncu için 5.4 milyon euro ödeyen Milano temsilcisinin bu miktara yakın bir ücret beklentisi olduğu dile getirildi. Haberde ayrıca Toure'nin Ligue 1 ekiplerinin de radarında olduğu yazıldı.