Galatasaray'da son dakika transfer sürprizi. Galatasaray'da Erden Timur'un yine transfer bombası gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray transferde büyük bir sürpriz yaparak Christian Pulisic renklerine katıyor.

Galatasaray'da son dakika transfer sürprizi daha. Bir çok yıldız ismin ismi Galatasarayla anılıyor. Ancak bu sabah saatleri itibariyle transferde bambaşka bir haber geldi. Galatasaray sağ gösterip sol vurmaya devam edecek gibi görünüyor. Erden Timur'un Galatasaray taraftarına son hediyesi Christian Pulisic oluyor!

Pulisic Galatasaray'a doğru!

Son dakika olarak verilen haberde Erden Timur'un transfer için özel çalıştığı ismin Christian Pulisic olduğu öğrenildi. ABD milli takımında da forma giyen Chelsea'nin yıldız ismi Pulisic Galatasaray gelmeye sıcak bakıyor!

Pulisic Galatasaray'a geldi mi?

Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi! Hakan Çalhanoğlu Emre Mor iddialarına yanıt verdi!

İlk görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildiği Pulisic transferi için Galatasaray şartları zorlamak istediği öğrenildi. Ancak Galatasaray'ın elini güçlendiren hareket Pulisic tarafından geldi. Pulisic yapılan ilk görüşmede "Galatasaray'da forma giymeyi çok isterim" yorumu herkesi sevince boğdu. Galatasaray Pulisic transferini bitirecek gibi görünüyor.

Pulisic kimdir?

Gerçek adı Christian Mate Pulisic olan ABD'li oyuncu 1998 doğumlu. Henüz 24 yaşında olan yıldız isim Penssylvania'da doğdu. Orta saha da görev yapan yıldız ismin Chelsea ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Ancak Galatasaray Pulisic için kiralama ve zorunlu satın alma opsiyonuyla bir teklif yapmaya hazırlandığı öğrenildi. Chelsea gelecek sezon serbest kalacak oyuncudan böylelikle yine para kazanacağı bir modelle transfer gerçekleşecek. Sihirbaz Erden Timur Pulisic tranferini bitirdiği gelen bilgiler arasında.

Pulisic Rasciha olmazsa da kesin!

Hem orta sahada hem kanatta hemde forvette oynayabilen Pulisic için Galatasary Rasciha kararını da bekleyecek. Rasciha olmamaması durumunda Pulisic için ısrarlar sürecek ve kanat problemi ve forvet problemi beraberinde çözülmüş olacak.