Transfer dönemi ve öncesinde Galatasaray'ın hedefi olan golcü transferi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.Sarı-Kırmızıların iki hedefi var. Tetteh ve Carvalho...

Daha önce Levent Ümit Erol özel haberinde Galatasaray'ın hedefinde olan Sparta Prag'lı oyuncu Benjamin Tetteh için sarı-kırmızılı ekibin çok istediğini ve uğraştığını ancak Sparta'nın oyuncuyu satmaya yanaşmadığını belirtti.Galatasaray, Tetteh için bütün imkanları seferber ederek kadrosuna katmayı planlıyor.Galatasaray'ın kulüp ile anlaşması halinden Tetteh, sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Son günlerde de adı sıkça Galatasaray'la anılan bir diğer oyuncu Guanco Hengda Taobao takımının 29 yaşındaki forveti Alan Carvalho için ise Levent Ümit Erol, Alan konusunda oldukça ısrarlı olan Galatasaray'ın yarın oyuncu için takımından fiyat alacağını, Fatih Terim'in bu transferde çok ısrarcı olduğunu belirtti.Ayrıca golcü için sarı-kımızılı ekibin görüşmeler sonrasından golcü transferi için yolunu belirleyeceğini ya vazgeçileceğini yada Alan Carvalho'nun Galatasaray'da olacağını ifade etti.

Erol, yarın pürüzlerin halledilmesi halinde Alan'ın hafta sonu İstanbul'a getirileceğini,Tetteh için Galatasaray'ın 8 milyon euro kısa vadeli ödemek şartıyla Sparta Prag'a teklif yaptığını ancak Prag'ın oyuncuyu göndermeye olumlu yaklaşmadığını belirtti.Galatasaray'a hazır durumda bekletilen Demba Ba'nın getireleceğini de sözlerine ekledi.


Sporun Dibi Özel | LEVENT ÜMİT EROL