Son dakika Galatasaray'da ayrılık. Transfer döneminde gelenler kadar gidenlerinde etkili olduğu Galatasaray'da sürpriz bir ayrılık yaşanıyor. SArı kırmızılılar merakla beklenen transfer çalışmalarından gelenler kadar gidenler de artıyor.

İşte Galatasaray'da son dakika transfer haberleri!

Kadrosuna Tete, Hakim Ziyech, Zaha gibi dünya yıldızlarıyla dolduran İcardi bonservisini alan Galatasaray, transferde orta alana bir yıldız isim alarak transferi tamamlamak istiyor. Ancak Galatasaray'da gelenler kadar artık gidenlerinde konuşulacağını Erden Timur açıklamıştı. Erden Timur son dakika transfer haberinde yıldız bir isimle yollar ayrılacağı ve gidenlerin kim olacağı belli oldu.

Galatasaray'a servet kazandıracak!

Nicola Zaniola transferiyle adeta kasasına servet koyan Galatasaray, bir transfer hamlesi de defanstan geldi. Yıldız oyuncu için ödenecek 23 milyon euro Galatasaray'a nefes aldıracak.

Victor Nelsson yuvadan uçuyor!

Sezonun en çok transfer edilmek istenilen ismi olan Victor Nelsson yuvadan uçuyor. Nottingham Forest kulübü sabah saatlerinde yaptığı transfer teklifi Galatasaray yönetimi onaylamak üzere. 

19+4 milyon euro teklif yapıldı!

Nottingham Forest kulübü, Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Victor Nelsson için Galatasaray'a 19+4 milyon euro teklif yaptı. Galatasaray'ın teklife sıcak bakmasıyla birlikte Victor Nelsson ile Nottingham Forest kulübü görüşmelere başlanacağı öğrenildi.

Nelsson giderse Sergio Ramos gelecek!

Victor Nelsson'un takımdan ayrılması durumunda Galatasaray transferde Sergio Ramos'u getirecek. Sergio Ramos için Beşiktaş'ın da devreye girmesiyle yine zor bir transfer Türkiye'yi bekliyor.