Galatasaray camiasında son dakika ve flaş bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Söz konusu sıcak gelişmede ise Bafetimbi Gomis ve Mbaye Diagne ile ilgili karar verildiği anlaşıldı. Yaşanan bu gelişmeye dair bütün detaylar ise spor basınında yer aldı. Sarı kırmızılı takımda ortaya çıkan bu haberler gündemde ki yerini almayı da başardı. Galatasaray da neler oluyor. Son dakika haber büyük bir yankı uyandıracak. Bafetimbi Gomis  ve  Mbaye  Diagne  ile  ilgili  yepyeni  bir  karar  alındığı  açıklandı.  İki oyuncu ile ilgili verilen karara dair bütün detaylar sporseverler tarafından merak ediliyor. Galatasaray kulübünde ortaya çıkan bu gelişme spor manşetlerinde yerini aldı.

Sarı Kırmızılı Ekipte Neler Oluyor Flaş Gelişme Yaşandı İki İsimle İlgili Karar Verildi

Sarı kırmızılı ekipte çok önemli gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı. Galatasaray da neler yaşanıyor. Flaş ve sıcak bir gelişme yaşandığı söyleniyor. 

İki başarılı isim ile ilgili net bir karar verildiği de gelen haberler arasında yer alıyor. Bafetimbi Gomis ve Mbaye Diagne ile alakalı yeni bir karar verildiği açıklandı. Yaşanan son dakika ve flaş gelişmeye göre iki isimle ilgili çarpıcı bir karar verildiği belirlendi. Bu haber uzun süre konuşulacağa benziyor. Sarı kırmızılı ekipte bu gelişme dikkat çekmeyi başardı,

İki İsimle İlgili Yeni Bir Karar Verildiği Ortaya Çıktı Galatasaray'da Sıcak Gelişme

2022-23 sezonu başlamadan çok yeni gelişmelerde ortaya çıkıyor. Yeni sezon öncesinde iki golcüsünden biri ile vedalaşma planları içerisinde olan Galatasaray’da şu anki tabloda Senegalli oyuncunun ismi ön planda yer alıyor. Toplamda 2,5 milyon Euro’dan bir senelik daha sözleşmesi yer alan 31 yaşındaki golcü futbolcunun transfer pazarında talibi çıkması için ayrılık süreci titiz bir şekilde devam edecek. Takımla birlikte yapılan antrenmanlarda yer alıp vitrine çıkması hedef olarak görülen Diagne daha iyi duruma gelmesi için sarı kırmızılıların Avusturya kampına da götürüleceği ifade edildi.

Galatasaray da Yaşanan Son Dakika Bilgisi Bir Oyuncu İle Yollar Ayrılacak

Galatasaray cephesinde yeni sezon hazırlıkları hızlı bir şekilde devam ederken yepyeni gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Yaşanan yeni gelişmeye göre ise bir oyuncu ile yolların ayrılacağı konuşuluyor. Senegalli oyuncu ile yollarını ayırma planı yapan sarı kırmızılı ekipte ise Diagne ile yola devam edileceği bilgisi ortaya çıktı. Diagne yeni sezon için yapılan bütün antrenmanlara takımla birlikte çıkıyor. Avusturya kampına katılacak olan Diagne için de beklentilerin yüksek olduğu belirtildi. Yaşanan bu gelişme ise gündemde büyük bir yankı uyandırdı. Diagne ile yola devam edecek olan takımda ise bir ayrılık görünüyor.

Yeni Sezon Öncesi Hazırlıklar Devam Ediyor

2022 ve 2023 sezonunun başlamasına az bir zaman kala yeni gelişmelerde ortaya çıkıyor. Galatasaray camiasında da yepyeni gelişmeler yaşanıyor. Söz konusu gelişmede ise

Senegalli oyuncu ile yolların ayrılacağı ancak Diagne ile yola devam edileceği öğrenildi. Diagne ile yola devam etme kararı alan ekip Senegalli Gomis ile yollarını ayırmayı planlıyor. Galatasaray Avusturya kampına Diagneyi de dahil edecek. Galatasaray kulübünde yaşanan bu sıcak gelişme ise gündeme oturmayı da başardı. Son dakika gelişme olarak yansıyan haberin detayları bu yönde yer aldı. Yeni sezon öncesinde Sarı kırmızılı ekipte bu gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Galatasaray da yeni sezon öncesinde bu olaylar gündeme geldi.